ES Fundusz TISE na konferencji EVPA

2 lipca, opowiadaliśmy o TISE i ES Funduszu podczas konferencji „Innowacje i trendy w inwestycjach społecznych” zorganizowanej w Warszawie przez Europejskie Stowarzyszenie Venture Philanthropy (EVPA) i Go Responsible
Spotkanie odbyło się w bardzo trendsetterskim społecznie miejscu jakim jest warszawska Apteka Sztuki – galeria prowadzona przez Zakład Aktywizacji Zawodowej Stowarzyszenie Otwarte Drzwi. Miło było spotkać naszych partnerów z NESsT Polska i Fundacja Partnerstwo dla Środowiska (no i wszystkich pozostałych także). Podczas warsztatów towarzyszących konferencji opowiadaliśmy też o nasz o naszym projekcie „Strategia działalności funduszu przedsiębiorczości społecznej w Europie Środkowej i Wschodniej – Strategy for the operations of the Social Entrepreneurship Fund for Central and Eastern Europe (EUSEF CEE)”, w ramach którego pracujemy nad uruchomieniem funduszu Social Venture Capital w Europie Środkowej i Wschodniej.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.