Sopot: zaproszenie na konferencję podsumowującą I rok ES Funduszu TISE

Szanowni Państwo,

Bardzo serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu dotyczącym finansowania zwrotnego podmiotów ekonomii społecznej i podsumowującym pierwszy rok działania ES Funduszu – preferencyjnego funduszu pożyczkowego dla przedsiębiorstw ekonomii społecznej w Polsce.

Spotkanie odbędzie się 16 maja 2014 r. (piątek) w godzinach 11.00-15.00 w siedzibie przedsiębiorstwa społecznego – Sopocki Klub Żeglarski przy ul. Hestii 3 w Sopocie. Natomiast już od godz. 9.30 zapraszamy na konsultacje z doradcami ES Funduszu, podczas których będą mogli Państwo porozmawiać o swoich pomysłach na rozwój i możliwości uzyskania pożyczki.

Elementem spotkania będzie dyskusja panelowa na temat ekonomii społecznej, jej roli w rozwoju lokalnym oraz planów związanych z finansowaniem zwrotnym przedsiębiorczości społecznej w nowej perspektywie unijnej 2014-2020. Swój udział w spotkaniu w Sopocie potwierdził pan dyr. Krzysztof Więckiewicz z Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej oraz Marek Szczepański – dyrektor zarządzający Banku Gospodarstwa Krajowego.

W spotkaniu i w panelu wezmą udział przedsiębiorstwa ekonomii społecznej z terenu woj. pomorskiego, zachodniopomorskiego i warmińsko-mazurskiego, które opowiedzą jak dzięki wsparciu ES Funduszu mogą odnosić sukcesy społeczne i ekonomiczne. O uroczyste otwarcie spotkania poprosiliśmy pana Wiesława Byczkowskiego – wicemarszałka woj. pomorskiego.

Pierwszy rok ES Funduszu TISE – Opowieści 5 przedsiębiorców społecznych from TISE on Vimeo.

Patronem medialnym spotkania jest portal www.ekonomiaspoleczna.pl. Po spotkaniu zapraszamy serdecznie na lunch.

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie swojej obecności w spotkaniu mailem: pes@tise.pl lub telefonicznie 600 998 112. Więcej o ES Funduszu >

Do zobaczenia!

Towarzystwo Inwestycji Społeczno-Ekonomicznych SA działa na rynku polskim od 1991 roku. Od 2008 roku, jako spółka zależna w 100% od banku francuskiego Credit Cooperatif, prowadzi aktywną działalność w obszarze szeroko rozumianej ekonomii społecznej. Od 2002 roku TISE SA jest członkiem Europejskiej Federacji Banków Etycznych i Alternatywnych (FEBEA). Misją TISE SA jest świadczenie usług finansowych, doradczych i inwestycyjnych sprzyjających rozwojowi inicjatyw lokalnych na rzecz zrównoważonego rozwoju, w szczególności w obszarze ekonomii społecznej. Od 2009r. TISE działa jako fundusz pożyczkowy dla podmiotów ekonomii społecznej oraz mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.