Dwa w jednym

Dwa w jednym, a raczej dwie dla jednego czyli dwie pożyczki, na wsparcie rozwoju dwóch różnych rodzajów działalności gospodarczej jednego stowarzyszenia. Uff! Brzmi odrobinę skomplikowanie ale konstrukcja ES Funduszu pozwala na takie rozwiązania.
Znane części z Was Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Bałtów „BAŁT”(ci od parku dinozaurów www.juraparkbaltow.pl) zamierza uruchomić hotel dla grup odwiedzających Bałtów i Park Dinozaurów. W tym celu zostanie wyremontowany jeden z budynków, którym dysponuje Stowarzyszenie. Pożyczka (100 tys. zł) z ES Funduszu zostanie przeznaczona na przeprowadzenie generalnego remont u dachu i całego piętra budynku. Drugą ścieżką, którą zamierzają podążyć bałtowscy społeczni przedsiębiorcy jest rozwinięcie usług cateringowych. Pomoże im w tym rozbudowanie istniejącego budynku i stworzenie w nim kuchni wraz z jej nowoczesnym zapleczem. I właśnie na ten cel zostanie przeznaczona druga pożyczka z ES Funduszu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.