Gratka dla miłośników podkarpackiej architektury sakralnej!

Dziś gratka dla miłośników podkarpackiej architektury sakralnej!  Niedługo, dzięki pożyczce z ES Funduszu –  Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpacia PRO CARPATHIA wyda  Leksykon drewnianej architektury sakralnej województwa podkarpackiego.  Leksykon, który ma szansę stać się bestsellerem  będzie przedstawiał stan aktualny  jak również materiały historyczne dotyczące obiektów, które już nie istnieją. Publikacja będzie zawierała ponad 2000 ilustracji, indeks obiektów oraz streszczenia w języku angielskim i ukraińskim.
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpacia PRO CARPATHIA funkcjonuje od 2004 roku. Do jego głównych zadań należy budowanie świadomości mieszkańców Podkarpacia, integracja gospodarcza i kulturalna regionu, edukacja regionalna, ochrona środowiska naturalnego, realizacja przedsięwzięć na rzecz przedsiębiorców, transfer innowacji  a także działalność wydawnicza na rzecz promocji Podkarpacia.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.